150e aanmelding Zomer Challenge
31 juli 2025

We hebben deze maand nog een aantal (verlate) aanmeldingen gekregen voor onze Zomer Challenge. Dat bracht ons totaal aantal deelnemers voor de Zomer Challenge op 150 deelnemers. Dat maakt deze editie tot de enadrukste bezochte Zomer Challenge. Natuurlijk vertekend dit aantal enigszins omdat we dit jaar ook padel aanbieden (verhouding padel/tennis 50/50).
We zijn trots en verheugd dat we deze zomer opnieuw zoveel enthousiastelingen mogen verwelkomen op ons park, dat geeft ieder jaar weer een prettige sfeer op ons park.
De Zomer Challenge organiseren we dit jaar voor de 6e keer. De Zomer Challenge combineert vaak goed met de zomerstop van bijvoorbeeld voetbal of hockey. Onze banen zijn zeker in juli en augustus niet al te druk bezocht, waardoor je lekker kan blijven bewegen.
Het overgrootte deel van de Zomer Challenge leden is ruim halfweg van hun challenge. Zij hebben deel kunnen nemen aan tennis- en padellessen, konden meedoen aan de kennismakingsmomenten (Toss) of doen inmiddels al mee aan de laddercompetitie.
Voor de Zomer Challenge leden wacht nog een laatste uitdaging tussen 30 augustus en 7 september als ze mee kunnen doen aan de clubkampioenschappen: het eindtoernooi. Alle opgedane ervaring kunnen ze dan gebruiken om het op te nemen tegen de overige Forescaters.
Nieuwscategorieën