Competitie

april 2019

zaterdag 6 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
10:30FORESCATE 1-NEVER OUT HOUTRUST 22 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
11:30DE HOEK 1-FORESCATE 13 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
13:00TE WERVE 1-FORESCATE 22 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
13:00QRAVEL 3-FORESCATE 30 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
13:00PARK MARLOT 2-FORESCATE 56 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 16Stand
13:30FORESCATE 2-PIJNACKER 21 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
13:30VICTORIA 1-FORESCATE 10 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
13:30FORESCATE 2-BUYTENWEGH 16 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
13:30FORESCATE 6-LEIDSCHENDAM 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:30FORESCATE 3-DE RHIJENHOF 25 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 35Stand
13:30FORESCATE 4-DE HOEK 22 - 4Roodzand Kunstgras
zondag 7 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
09:00DE KIKKERS 2-FORESCATE 26 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 19Stand
09:00NIEUWE SLOOT 2-FORESCATE 36 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 23Stand
09:00FORESCATE 2-MLTV 90 16 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 25Stand
09:00FORESCATE 1-HTV BERG EN DAL 36 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 122Stand
09:00FORESCATE 4-HAZERSWOUDE 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
09:00FORESCATE 3-PARK MARLOT 36 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
09:00SASSENHEIM 1-FORESCATE 26 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
11:00KATWIJK 1-FORESCATE 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
12:00'S-GRAVENZANDE 1-FORESCATE 23 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 6Stand
12:00DE BOEKHORST 1-FORESCATE 16 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
12:00FORESCATE 1-CONCORDIA 12 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
13:00CAPELLE 1-FORESCATE 12 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 9Stand
13:00ORANJE TC 2-FORESCATE 56 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 1-GROENEVEEN 22 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 4-VREDENBURCH 26 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
13:30FORESCATE 3-ALKEMADE 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
13:30FORESCATE 1-RIJSHAEGHE 16 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
17:00FORESCATE 2-ZUID-WEST 12 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
17:00NOOTDORP 1-FORESCATE 11 - 1Gravel
donderdag 11 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:30DE MUNNIK 1-FORESCATE 11 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 11Stand
20:00FORESCATE 2-BUYTENWEGH 22 - 0Roodzand Kunstgras
vrijdag 12 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 8Stand
19:00FORESCATE 1-PARK MARLOT 14 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00VALKENBURG ZH 2-FORESCATE 21 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 12Stand
19:00NIEUW VENNEP 6-FORESCATE 33 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 18Stand
19:00FORESCATE 4-RIJPWETERING 20 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00FORESCATE 1-PLASWIJCK '62 13 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 24Stand
19:00FORESCATE 2-UNICUM 34 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00HTV BERG EN DAL 2-FORESCATE 20 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00FORESCATE 1-NOORDWIJK 22 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00DE GEVERS 3-FORESCATE 41 - 3Gravel
zaterdag 13 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
11:00DE RHIJENHOF 3-FORESCATE 61 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
11:30ORANJE TC 2-FORESCATE 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 16Stand
11:30TANTHOF DELFT 1-FORESCATE 22 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
13:00MLTV 90 1-FORESCATE 21 - 5
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:00LEIMONIAS 3-FORESCATE 32 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 35Stand
13:00PARK MARLOT 3-FORESCATE 43 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
13:00FORESCATE 5-LEIMONIAS 43 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
13:30FORESCATE 1-DE METSELAARS 23 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
13:30FORESCATE 2-DE DELFTSE HOUT 31 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
13:30FORESCATE 3-RIJSHAEGHE 71 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
13:30FORESCATE 1-KRIMPEN 26 - 0Roodzand Kunstgras
zondag 14 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 122Stand
08:30ZOETERMEER 2-FORESCATE 44 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
09:00FORESCATE 2-ROOMBURG 10 - 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 23Stand
09:00VERBURCH 2-FORESCATE 21 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 25Stand
09:00NAALDWIJK 2-FORESCATE 14 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
09:00FORESCATE 2-ALKEMADE 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:15DE MUNNIK 1-FORESCATE 11 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
11:00DE DELFTSE HOUT 4-FORESCATE 36 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
11:30TETERINGEN 1-FORESCATE 30 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
12:00FORESCATE 1-ARNOLDUSPARK 34 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:00HEERHUGOWAARD 3-FORESCATE 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 6Stand
12:00FORESCATE 1-NOORDWIJK 14 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 19Stand
13:30FORESCATE 3-ROOMBURG 22 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
13:30FORESCATE 1-PLASWIJCK '62 16 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
13:30FORESCATE 2-DE METSELAARS 22 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 9Stand
13:30FORESCATE 5-DE MUNNIK 23 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
14:00THOR DE BATAAF 2-FORESCATE 41 - 5
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
14:00LEIMONIAS 1-FORESCATE 12 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
16:00KAAGSE TC 1-FORESCATE 21 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
17:00FORESCATE 1-HTV BERG EN DAL 22 - 0Roodzand Kunstgras
donderdag 18 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 11Stand
19:00SOBRI 1-FORESCATE 22 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
20:00FORESCATE 1-TIOD GOUDA 11 - 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 19 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 8Stand
19:00DEKKER ROKKEVEEN 1-FORESCATE 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 12Stand
19:00FORESCATE 3-DE KIKKERS 32 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 18Stand
19:00DE GEVERS 3-FORESCATE 43 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00TRIOMF 1-FORESCATE 13 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 24Stand
19:00OVERBOS 2-FORESCATE 23 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00FORESCATE 2-RIJPWETERING 14 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 7Stand
19:00FORESCATE 3-NIEUW VENNEP 14 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00UNICUM 2-FORESCATE 10 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00FORESCATE 4-DE MUNNIK 32 - 2
zaterdag 20 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
09:00TEAN 4-FORESCATE 24 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
09:00OBVIUS 4-FORESCATE 33 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
12:00OVERSCHIE 1-FORESCATE 54 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
13:00VERBURCH 1-FORESCATE 12 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
13:00LEEUWENBERGH 3-FORESCATE 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
13:30FORESCATE 1-DE HOEK 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 16Stand
13:30FORESCATE 2-DE METSELAARS 26 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
13:30FORESCATE 2-PIJNACKER 25 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
13:30FORESCATE 6-KATWIJK 33 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:30FORESCATE 3-KEENENBURG 14 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 35Stand
13:30FORESCATE 4-LEEUWENBERGH 66 - 0Roodzand Kunstgras
maandag 22 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 25Stand
09:00FORESCATE 1-DE KIEVITEN 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 122Stand
09:00FORESCATE 4-TEAN 43 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
09:00FORESCATE 3-OUD WASSENAAR 11 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
09:15RIJSENHOUT 1-FORESCATE 23 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
10:00NOORDWIJK 3-FORESCATE 25 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
12:00FORESCATE 1-THOR DE BATAAF 14 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 19Stand
12:30ZOETERWOUDE 1-FORESCATE 3Hardcourt
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
13:00DE OUDE EIK 1-FORESCATE 11 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 9Stand
13:00LEIMONIAS 6-FORESCATE 54 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
13:30VLAARDINGEN 1-FORESCATE 11 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 1-HOOGERHEIDE 26 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 4-DE KIKKERS 23 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
13:30FORESCATE 3-NOOTDORP 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 5Stand
13:30FORESCATE 1-HTV BERG EN DAL 15 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
15:00OBVIUS 1-FORESCATE 24 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
17:00FORESCATE 2-LANGERAAR 10 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
17:00NEVER OUT HOUTRUST 2-FORESCATE 1Gravel
donderdag 25 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00ROOMBURG 2-FORESCATE 12 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 11Stand
20:00FORESCATE 2-ORANJE TC 10 - 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 26 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 8Stand
19:00FORESCATE 1-NOOTDORP 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 12Stand
19:00DE RIJNKANTERS 3-FORESCATE 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 18Stand
19:00FORESCATE 4-DE KIEVITEN 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00FORESCATE 1-DE DELFTSE HOUT 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 24Stand
19:00FORESCATE 2-VOORHOUT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00FORESCATE 1-MEERBURG 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00DE KIEVITEN 1-FORESCATE 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:15ARTESIA 1-FORESCATE 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:15MEERBURG 1-FORESCATE 2Hardcourt